Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów, którzy nie wykonują wszystkich zabiegów stomatologicznych. W szczególności polecamy nasze usługi w zakresie leczenia kanałowego (mikroskopii endodontycznej) i implantacji.

Dla lekarzy

Szanowni Państwo.
Kierując do nas swoich pacjentów, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań by sprostać stawianym przed nami zadaniom. Każdy pacjent z pisemnym skierowaniem od lekarza kierującego, umawiany jest na 5-10 minutową wizytę konsultacyjną, celem weryfikacji możliwości wykonania zabiegu. Wizyta taka, jest dla pacjenta bezpłatna (warunkiem jest posiadanie pisemnego skierowania) o ile nie musimy na tej wizycie wykonać potrzebnych zdjeć rtg. Na tej wizycie ustalany jest termin wykonania zleconego zabiegu. W przypadku gdy z jakiegoś powodu nie jest możliwe stawienie się pacjenta na takiej krótkiej wizycie, dokonujemy konsultacji dokumentacji, w tym zdjęć rtg, drogą mailową.
Po wykonaniu zleconego zabiegu pacjent odsyłany jest do lekarza kierującego na dokończenie uprzednio zaplanowanego leczenia. W skierowaniu prosimy zawrzeć wszelkie pomocne dla nas informacje i prosimy nie zapominać o dołączeniu pomocnych zdjęć rentgenowskich. Cała dokumentacja po wykonaniu przez nas leczenia zostanie zwrócona pacjentowi i może powrócić do lekarza kierującego.
W sprawie wszelkich szczegółowych informacji prosimy kontaktować się z nami telefonicznie.

Wszyscy nasi lekarze prowadzą kompleksowe leczenie, nie zapominając o wzajemnym konsultowaniu przypadków tak, aby odbyło się to z jak największym pożytkiem dla naszych Pacjentów.
Zajmujemy się implantologią, szeroko pojętą protetyką , leczeniem przygotowawczym w tym w szczególności mikroskopią endodontyczną, a także stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.

Szczególny nacisk kładziemy na ratowanie zębów własnych pacjenta, które w naszym rozumieniu są najlepszym nośnikiem dla uzupełnień protetycznych. Aby tzw. leczenie przygotowawcze było przeprowadzone perfekcyjnie wprowadziliśmy wiele lat temu do naszej praktyki mikroskopy oraz lupy stomatologiczne, dzięki czemu precyzja wykonanych przez nas zabiegów jest jeszcze większa.

Nasz personel

Nowoczesne rozwiązania łączymi ze sprawdzonymi od dziesięcioleci technikami zabiegowymi. Od wielu lat pracujemy w tym samym gronie asystentek, co dowodzi, że jesteśmy zgranym zespołem. Ma to zawsze dobry wpływ na pozytywną atmosferę podczas pracy.