Historia w pigułce

Nasza przychodnia znajduje się w centralnym punkcie, na samym rynku, malowniczo położonego , małego miasta Wielkopolski , w Kórniku.
Budynek, w którym znajduje się nasza praktyka należy od ponad wieku do rodziny Ellmannów, a obecnie kierownikiem i właścicielem przychodni jest lek. stom. Maciej Ellmann.

dron duzy web historia
historia firmy

Niegdyś w murach tego domu pradziadek Macieja – Leonard Ellmann, prowadził restaurację z salą balową oraz hotel o nazwie VICTORIA. Organizował w tym budynku spotkania, na których między innymi utworzono Kompanię Kórnicką biorącą udział w Powstaniu Wielkopolskim.  O tym fakcie informuje widniejąca na froncie budynku tablica. Budynek wymagający odrestaurowania jest wciąż modernizowany i choć jest pod opieką konserwatora zabytków to środki na te prace pochodzą jedynie z zasobów własnych właścicieli.

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem , który od ponad dwudziestu lat stara się spełniać oczekiwania naszych Pacjentów. Już kilkanaście tysięcy osób zaufało nam będąc często stałymi Pacjentami niezmiennie od momentuu powstania naszej praktyki

Nasz personel

Nowoczesne rozwiązania łączymi ze sprawdzonymi od dziesięcioleci technikami zabiegowymi. Od wielu lat pracujemy w tym samym gronie asystentek, co dowodzi, że jesteśmy zgranym zespołem. Ma to zawsze dobry wpływ na pozytywną atmosferę podczas pracy.