Implantologia – wszczepy śródkostne

W naszej praktyce oferujemy Państwu także możliwość uzupełnienia braków przy pomocy tytanowych implantów śródkostnych.

Techniki implantacji od wielu lat ulegają szybkiemu rozwojowi. Producenci implantów prześcigają się w rozwiązaniach proponowanych gabinetom, a co za tym idzie pacjentom, jednak lekarze zawsze muszą stać przed koniecznością zaproponowania pacjentowi najlepszego dla ich przypadku rozwiązania.

W związku z tym, do naszej codziennej praktyki wprowadziliśmy wiele różnych systemów implantologicznych oraz wspomagamy się różnymi technikami pomocniczymi chociażby w zakresie bioregeneracji i odbudowy twardych tkanek kostnych.

Równie ważną jest, dbałość o tkanki miękkie wokół zęba, których jakość, ilość oraz stan, decyduje często o finalnym efekcie kosmetycznym.

Ze względu na szerokie możliwości i różnorodność systemów implantologicznych, więcej informacji o indywidualnych możliwościach będziemy mogli Państwu udzielić po zdiagnozowaniu każdego konkretnego przypadku przez lekarza implantologa, a co za tym idzie, podania kosztorysu danego rozwiązania oraz czasu jaki jest potrzebny na doprowadzenie do porządanego efektu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu
×

Koszyk