Implantologia – wszczepy śródkostne

W naszej praktyce oferujemy Państwu także możliwość uzupełnienia braków przy pomocy tytanowych implantów śródkostnych.

Techniki implantacji od wielu lat ulegają szybkiemu rozwojowi. Producenci implantów prześcigają się w rozwiązaniach proponowanych gabinetom, a co za tym idzie pacjentom, jednak lekarze zawsze muszą stać przed koniecznością zaproponowania pacjentowi najlepszego dla ich przypadku rozwiązania.

W związku z tym, do naszej codziennej praktyki wprowadziliśmy wiele różnych systemów implantologicznych oraz wspomagamy się różnymi technikami pomocniczymi chociażby w zakresie bioregeneracji i odbudowy twardych tkanek kostnych.

Równie ważną jest, dbałość o tkanki miękkie wokół zęba, których jakość, ilość oraz stan, decyduje często o finalnym efekcie kosmetycznym.

Ze względu na szerokie możliwości i różnorodność systemów implantologicznych, więcej informacji o indywidualnych możliwościach będziemy mogli Państwu udzielić po zdiagnozowaniu każdego konkretnego przypadku przez lekarza implantologa, a co za tym idzie, podania kosztorysu danego rozwiązania oraz czasu jaki jest potrzebny na doprowadzenie do porządanego efektu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Close Menu
×
×

Koszyk