Implanty dostępne w Lesznie i okolicach

Niekiedy dochodzi do utraty pojedynczych zębów. Mowa tu przede wszystkim o urazach mechanicznych, a także różnego rodzaju chorobach. Obecnie istnieje jednak sposób na poradzenie sobie z tym problemem. Mowa tu o implantach zębowych. To metalowe śruby przygotowane w taki sposób, by możliwe było wszczepienie ich w kość szczęki lub żuchwy. Następnie na takiej podstawie mocuje się koronę przypominającą prawdziwy ząb.

Współczesne implanty są bardzo realistyczne, dlatego odróżnienie ich od naturalnych zębów jest niemal niemożliwe. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy luka pojawia się w widocznym miejscu. Implanty mocuje się na stabilnych śrubach, dlatego pozwalają one na komfortowe przeżuwanie i korzystanie z nich przez bardzo długi czas.

Zalety implantów zębowych

Implanty mają wiele zalet. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim:

  • trwałość,
  • naturalny wygląd,
  • stabilne mocowanie.

Implanty zębowe pozwalają na uzyskanie wielu korzyści. Pozostawiona luka mogłaby bowiem przyczyniać się do wystąpienia wady zgryzu, poprzez samoistne przesuwanie się zębów. Jej uzupełnienie pozwala również na poprawienie samooceny pacjenta. Wiele osób z lukami w uzębieniu celowo unika uśmiechania się i eksponowania zgryzu.

Oferujemy implanty w Swarzędzu, Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Za każdym razem przeprowadzamy dokładne badania, kwalifikującego pacjenta do takiego zabiegu. W ten sposób możemy przygotować implant o odpowiednim rozmiarze,a w późniejszym etapie tworzymy koronę dopasowaną do odcienia naturalnych zębów.