Klinika -
gabinety i sprzęt

Nasza przychodnia znajduje się w Kórniku, a dokładniej przy rynku tego malowniczo położonego, małego wielkopolskiego miasteczka. XIX wieczna kamienica skrywa w sobie elementy średniowiecznego klasztoru. Odrestaurowanie starych murów i stworzenie nowoczesnych wnętrz, umożliwiło stworzenie gabinetów przyjaznych pacjentom. Dopełnieniem całości jest miła obsługa, dysponująca nowoczesnym sprzętem.

duża klinika z drona

Nasza praktyka rozwija się od pierwszego roku jej powstania, a rozwój polega na wprowadzaniu nowoczesnych technologii leczenia, poszerzaniu zaplecza diagnostycznego oraz na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji przyjmujących tu lekarzy i personelu.

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem , który od ponad dwudziestu lat stara się spełniać oczekiwania naszych Pacjentów. Już kilkanaście tysięcy osób zaufało nam będąc często stałymi Pacjentami niezmiennie od momentu powstania naszej praktyki

Nasz personel

Nowoczesne rozwiązania łączymy ze sprawdzonymi od dziesięcioleci technikami zabiegowymi. Od wielu lat pracujemy w tym samym gronie asystentek, co dowodzi, że jesteśmy zgranym zespołem. Ma to zawsze dobry wpływ na pozytywną atmosferę podczas pracy.