O nas

Na rzecz Państwa uśmiechu pracujemy od 1997 r. W naszej praktyce chcemy zapewnić Państwu wysoką jakość usługi. 

Nasza praktyka rozwija się od pierwszego roku jej powstania, a rozwój polega na wprowadzaniu nowoczesnych technologii, poszerzaniu zaplecza sprzętowego i diagnostycznego oraz na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji zatrudnionego personelu.

Jesteśmy zgranym zespołem , który od ponad dwudziestu lat stara się spełniać oczekiwania naszych Pacjentów. Już kilkanaście tysięcy osób zaufało nam będąc często stałymi Pacjentami niezmiennie od czasu powstania naszej praktyki

lekarze

Wszyscy nasi lekarze prowadzą kompleksowe leczenie, nie zapominając o wzajemnym konsultowaniu przypadków tak, aby odbyło się to z jak największym pożytkiem dla naszych Pacjentów.
Zajmujemy się implantologią, szeroko pojętą protetyką , leczeniem przygotowawczym w tym w szczególności mikroskopią endodontyczną, a także stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.

Szczególny nacisk kładziemy na ratowanie zębów własnych pacjenta, które w naszym rozumieniu są najlepszym nośnikiem dla uzupełnień protetycznych. Aby tzw. leczenie przygotowawcze było przeprowadzone perfekcyjnie  wiele lat temu wprowadziliśmy do naszej praktyki mikroskopy oraz lupy stomatologiczne, dzięki czemu precyzja wykonanych przez nas zabiegów jest jeszcze większa.

Historia w pigułce

Nasza przychodnia znajduje się przy rynku, malowniczo położonego, małego miasta Wielkopolski – Kórniku.

Budynek, w którym znajduje się nasza praktyka należy od ponad wieku do rodziny Ellmannów, a obecnie kierownikiem i właścicielem przychodni jest lek. stom. Maciej Ellmann.

Nasz personel

Nowoczesne rozwiązania łączymy ze sprawdzonymi od dziesięcioleci technikami zabiegowymi. Od wielu lat pracujemy w tym samym gronie asystentek, co dowodzi, że jesteśmy zgranym zespołem. Ma to zawsze dobry wpływ na pozytywną atmosferę podczas pracy.