Protezy zębowe w Lesznie

Przygotowujemy protezy zębowe m.in. dla pacjentów z Leszna. Stosujemy różne rozwiązania, w zależności od wielkości ubytku i charakteru problemu danej osoby. Dobieramy odpowiedni materiał, a także technikę wykonania protezy. Wśród stosowanych przez nas produktów pojawiają się:

  • korony,
  • mosty,
  • implanty.

Są to protezy zębowe wykonane m.in. z metalu, akrylu czy porcelany. Obecnie standardem są produkty wysokiej jakości, które swoim wyglądem zupełnie nie odbiegają od naturalnych zębów. Sposób ich montażu sprawia, że pozwalają na bezproblemowe użytkowanie, także w trakcie jedzenia.

Nasz gabinet znajduje się w Kórniku, jednak oferujemy także protezy zębowe w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Przed założeniem takiego produktu konieczne jest umówienie wizyty. W jej trakcie postawimy diagnozę i wykonamy odpowiednie badania, pozwalające na przygotowanie właściwej protezy.

Naprawa protez zębowych

Z czasem może dojść do uszkodzenia protezy zębowej. Nie jest to tani produkt, dlatego zamiast go wymieniać, dobrym pomysłem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Przeprowadzamy naprawy protez zębowych pacjentom zamieszkałym w Lesznie i okolicznych miejscowościach. Uzupełniamy ubytki czy brakujące mocowania.  Jeśli nie ma możliwości naprawienia danej protezy, proponujemy nową.  Naprawy tyczą się głównie elementów protez ruchomych!