Zęby w 3 dni

Dla kogo zęby w trzy dni?

Zęby w 3 dni to program kierowany do osób, których oczekiwania od uzupełnienia protetycznego sięgają dużo dalej niż możliwość odbudowy bezzębia protezami ruchomymi. Ruchoma proteza może powodować dyskomfort, który przeszkadza w czerpaniu radości z uśmiechu. Poza tym ruchoma proteza może sprawiać, że unikasz jedzenia niektórych potraw. Jeśli chcesz to zmienić, mamy rozwiązanie – nieruchome uzupełnienie protetyczne czyli zęby w trzy dni. Implanty bikortykalne to inny komfort, inne samopoczucie oraz przede wszystkim krótki czas wykonania pracy protetycznej wraz z przygotowaniem chirurgicznym. Jeśli zależy Ci na szybkim wstawieniu protezy, to ta metoda da najlepsze rezultaty. Do uzyskania szczegółowych informacji niezbędne jest umówienie terminu wizyty konsultacyjnej, na której zostaną wykonane niezbędne badania i ustalony plan działania oraz termin zabiegu. Cały proces leczenia to zaledwie trzy dni.

szczegóły leczenia

Wymiana protez ruchomych na stałe

Wykorzystujemy unikatową technologię na polskim rynku. Oferujemy usługę szybkiej wymiany protez ruchomych na stałe uzupełnienie protetyczne oparte na implantach bazalnych. Jest to koncepcja znana od kilkudziesięciu lat ciesząca się na świecie ciągłym wzrostem popularności. Warto zaznaczyć, że jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Co istotne, zabieg szybkiego wstawienia zębów ma niewiele przeciwwskazań. Problemem nie będzie ani cukrzyca, ani nałogowe palenie czy zanik kości. Z tego względu wymiana protez na implanty jest znakomitym rozwiązaniem.

Implanty bikortykalne w 3 dni

Zastosowanie implantów bikortykalnych w 3 dni daje nam możliwość szybkiej odbudowy braków zębowych z jednoczesnym brakiem konieczności odbudowy kości gąbczastej, której częsty brak w wielu przypadkach stanowi problem do zastosowania implantów tzw. osteointegracyjnych. W przypadku implantów bikortykalnych możemy też zapomnieć o przeciwwskazaniach, jakie towarzyszą implantom “tradycyjnym”. Dodatkowo zastosowanie implantów tego typu możliwe jest praktycznie we wszystkich przypadkach ubytków zębowych i to bez względu na wiek pacjenta czy jego stan zdrowia. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z nieruchomego uzupełnienia protetycznego zapraszamy na wizyty konsultacyjne w naszej klinice w Kórniku położonym między Poznaniem a Środą Wielkopolską.